Software a řešení na míru

Naše znalosti ve vašich službách.

Aktuální nabídka: Školení o umělé inteligenci

Školení umělá inteligence jako nástroj

umělá inteligenceVidíte potenciál ve využití Umělé inteligence ve vaší firmě, nebo teamu?

Máte pocit, že by vám umělá inteligence mohla pomoci ve vaší práci, ale nevíte jak přesně ji využít a nasadit pro zefektivnění práce vás i vašich kolegů?

Vlak umělé inteligence je v plné rychlosti, ale rozhodně nemusíme mít strach, že nám vlak ujede. Ve skutečnosti je tady spíše riziko, že nás tento vlak přejede.
Ti, kteří budou využívat umělou inteligenci nahradí ty, kteří ji využívat nebudou. A to se týká jak pracovních míst, tak i firem jako takových.

Abyste ji tedy mohli co nejdříve nasadit i ve vaší firmě nebo teamu, sestavil jsem školení o využití tohoto mocného nástroje, který vám může ulehčit každodenní úkoly.

Podle výzkumu Stanford univerzity, lidé kteří začnou samostatně používat AI pro svou práci zvyšují svou produktivitu v průměru o 14%.

Jak školení vzniklo?

Když přišel ChatGPT, ukazoval jsem jej nadšeně svým kolegům a kamarádům, ale stále častěji za mnou chodili s dotazy jako:

  • "Jak to děláš, že ti to programuje?"
  • "Jakto, že mi odpovídá samé nesmysly?"
  • "Proč musím výsledky upravovat ručně a tobě to dělá celou práci?"

Pozorně jsem těmto dotazům naslouchal a odpovídal na ně. Pochopil jsem, že AI může být velmi silným nástrojem, jen pokud je používán s pochopením jak funguje a jaké jsou naopak slabé stránky. Své znalosti a zkušenosti jsem tedy shrnul do uceleného workshopu, včetně praktických ukázek.
A protože odezva byla pozitivní, mohu s klidným svědomím přijít rozšířit obzory i do vaší firmy.
Stačí mi zavolat na 724 344 252 nebo napsat na hernik@abago.cz

Co se naučíte?

Pochopíte jak fungují současné chatovací nástroje pod kapotou, porozumíte tomu co lze očekávat od AI a co naopak (zatím) ne. Ukážeme si jaké jsou možnosti využití AI v praxi a jaké jsou její limity.
Také se pověnujeme tomu, jak se dá AI zautomatizovat a začlenit do procesů ve firmě ne jako chat, ale jako součást aplikace. A samozřejmě si vyzkoušíme nějaké ukázky zpracování dat pomocí umělé inteligence.
Pokud máte k dispozici nějaká data, která bychom mohli zkusit zpracovat, tak je můžete přinést a vyzkoušíme si je společně.

Pro koho je školení určeno

Workshop je vhodný pro skupiny 6-20 lidí tak aby byl prostor pro rozebrání vašich konkrétních potřeb.
Pokud máte zájem, teď je dobrý čas zeptat se šéfa, jestli nepotřebuje zvýšit produktivitu svého týmu.
Toto školení jsem již vedl ve více firmách (Např: automotive, vývoj her, Západočeská Univerzita) a vždy bylo velmi dobře přijato, školení je vždy aktualizováno, abych zapracoval odezvu a aby obsahovalo poslední novinky.

Cena

Celková cena za desítky hodin práce, které byly vloženy do získání znalostí, přípravy školení a za cca 4 hodinový program pro váš team do 20ti lidí je celkem 15000kč + DPH včetně cesty po Praze.
Tj od 750kč na osobu. Školení je možné udělat kdekoliv v ČR a může být v českém nebo anglickém jazyce.
Možná je i individuální dohoda. Zavolejte mi na 724 344 252 a domluvíme se.
Zde je velice krátká ukázka z připravené prezentace v anglickém jazyce, ale přednáška může být samozřejmě i v češtině.

Pokud máte zájem, napište mi na hernik@abago.cz, nebo zavolejte na telefon +420 724 344 252 a určitě se domluvíme.